autobus 68 / 68 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
68 | odjezd 10.08 | Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | |
❘ | × 10.09 | Kounicovy koleje | z 100 | |
❘ | 10.11 | Tábor (Veveří) | 100 | |
❘ | 10.14 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | × 10.16 | Charvatská | z 100 | |
❘ | 10.18 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 10.19 – 10.20 | Šumavská | x 100 | |
❘ | × 10.21 | Šelepova | z 100 | |
❘ | 10.23 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 10.26 | Tábor (Veveří) | 100 | |
❘ | × 10.27 | Kounicovy koleje | z 100 | |
❘ | × 10.28 | Tichého | z 100 | |
❘ | 10.30 | Náměstí Míru | 100 | |
❘ | × 10.31 | Lerchova | z 100 | |
❘ | 10.33 | Vaňkovo náměstí (Lipová) | x 100 | |
❘ | × 10.33 | Pavlíkova (Lipová) | z 100 | |
❘ | 10.36 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
❘ | × 10.37 | Anthropos (Pisárecká ▸ z centra) | z 101 | |
❘ | × 10.38 | Antonína Procházky | z 101 | |
❘ | × 10.40 | Šárka | z 101 | |
❘ | příjezd 10.42 | Kohoutovice, Myslivna | z 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06806. |
www.jrbrno.cz 29.04.2024 20.54 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @