autobus 68 / 68 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
68 | odjezd 20.59 | Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | |
❘ | × 21.00 | Kounicovy koleje | z 100 | |
❘ | 21.01 | Tábor (Veveří) | 100 | |
❘ | 21.03 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | × 21.05 | Charvatská | z 100 | |
❘ | × 21.07 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 21.08 | Šumavská | x 100 | |
❘ | × 21.09 | Šelepova | z 100 | |
❘ | 21.10 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 21.13 | Tábor (Veveří) | 100 | |
❘ | × 21.14 | Kounicovy koleje | z 100 | |
❘ | × 21.14 | Tichého | z 100 | |
❘ | příjezd 21.16 | Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, midiLF, obsaditelnost 35 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06806. |
www.jrbrno.cz 21.05.2024 17.43 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @