tramvaj 4 / 5 / 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
4 | odjezd 19.39 | Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | |
❘ | × 19.39 | Heinrichova | z 100 | |
❘ | × 19.40 | Všetičkova | x 100 | |
❘ | 19.41 | Úvoz (Údolní) | 100 | |
❘ | × 19.42 | Obilní trh | x 100 | |
5 | 19.44 | Komenského náměstí | 100 | |
❘ | 19.47 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | × 19.48 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
1 | 19.50 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | × 19.52 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | × 19.53 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | příjezd 19.54 | Pisárky, Lipová | x 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, KT8, obsaditelnost 230 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00412. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 02.08 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @