tramvaj 1 / 9 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 6.56 | Pisárky, Lipová | x 100 | |
❘ | × 6.57 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | × 6.58 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 7.00 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | × 7.02 | Václavská | x 100 | |
❘ | × 7.03 | Hybešova | x 100 | |
❘ | 7.06 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
9 | 7.07 | Hlavní nádraží (Masarykova / Josefská) | 100 | |
❘ | 7.08 | Zelný trh | 100 | |
❘ | 7.10 | Náměstí Svobody | 100 | |
❘ | 7.12 | Česká (před kostelem) | 100 | |
❘ | 7.13 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | 7.14 | Náměstí 28. října | 100 | |
❘ | 7.15 | Dětská nemocnice | 100 | |
❘ | 7.17 | Jugoslávská (◂ ▸ Lesná) | 100 | |
❘ | × 7.18 | Tomanova | z 100 | |
❘ | × 7.19 | Zemědělská | x 100 | |
❘ | × 7.20 | Lesnická | x 100 | |
❘ | × 7.21 | Bieblova | x 100 | |
❘ | × 7.22 | Fügnerova | x 100 | |
❘ | 7.23 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | příjezd 7.25 | Lesná, Čertova rokle | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, 13T, obsaditelnost 190 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00914. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 07.59 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @