tramvaj 11 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
11 | odjezd 15.06 | Lesná, Čertova rokle | 101 | |
❘ | 15.07 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | 15.08 | Fügnerova | x 100 | |
❘ | 15.09 | Bieblova | x 100 | |
❘ | 15.10 | Lesnická | x 100 | |
❘ | 15.11 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
❘ | × 15.12 | Tomanova | z 100 | |
❘ | 15.13 | Jugoslávská (◂ ▸ Lesná) | 100 | |
❘ | 15.15 | Dětská nemocnice | 100 | |
❘ | 15.16 | Náměstí 28. října | 100 | |
❘ | 15.18 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | 15.20 | Česká (Joštova) | 100 | |
❘ | 15.23 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | 15.24 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
❘ | příjezd 15.27 | Mendlovo náměstí (tram smyčka) | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, Anitra/LF2, obsaditelnost 160 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01103. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 18.45 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @