tramvaj 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 14.57 | Bystrc, Ečerova | 101 | |
❘ | × 14.58 | Ondrouškova | x 101 | |
❘ | × 14.59 | Kubíčkova | x 101 | |
❘ | × 15.00 | Přístaviště | x 101 | |
❘ | 15.02 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
❘ | × 15.03 | Kamenolom | z 101 | |
❘ | × 15.04 | Podlesí | z 101 | |
❘ | × 15.05 | Branka | z 101 | |
❘ | 15.06 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
❘ | × 15.08 | Vozovna Komín | x 101 | |
❘ | × 15.09 | Stránského | z 100 | |
❘ | × 15.10 | Bráfova | z 100 | |
❘ | × 15.13 | Pisárky (pod mostem) | x 100 | |
❘ | × 15.14 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 15.15 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | × 15.16 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 15.18 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | × 15.20 | Václavská | x 100 | |
❘ | × 15.21 | Hybešova | x 100 | |
❘ | 15.24 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
❘ | 15.26 | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
❘ | 15.28 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 15.30 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 15.31 | Antonínská | 100 | |
❘ | 15.32 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 15.34 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | × 15.35 | Šumavská | x 100 | |
❘ | × 15.36 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 15.37 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 15.38 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 15.40 | Semilasso (Palackého z centra) | 101 | |
❘ | × 15.41 | Tylova | x 101 | |
❘ | × 15.42 | Hudcova | x 101 | |
❘ | × 15.44 | Kořískova | x 101 | |
❘ | × 15.45 | Filkukova | x 101 | |
❘ | příjezd 15.47 | Řečkovice | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, EVO2+EVO2, obsaditelnost 320 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00118. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 23.15 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @