tramvaj 11 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
11 | odjezd 15.37 | Mendlovo náměstí (tram smyčka) | 100 | |
❘ | 15.39 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
❘ | 15.40 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | 15.44 | Česká (Joštova) | 100 | |
❘ | 15.45 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | 15.46 | Náměstí 28. října | 100 | |
❘ | 15.48 | Dětská nemocnice | 100 | |
❘ | 15.50 | Jugoslávská (◂ ▸ Lesná) | 100 | |
❘ | × 15.51 | Tomanova | z 100 | |
❘ | 15.52 | Zemědělská | x 100 | |
❘ | 15.53 | Lesnická | x 100 | |
❘ | 15.54 | Bieblova | x 100 | |
❘ | 15.55 | Fügnerova | x 100 | |
❘ | 15.56 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | příjezd 15.58 | Lesná, Čertova rokle | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, Anitra/LF2, obsaditelnost 160 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01103. |
www.jrbrno.cz 18.04.2024 12.41 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @