autobus 57 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
57 | odjezd 7.46 | Vranov, smyčka | 310 | |
❘ | × 7.47 | Vranov, křižovatka | z 310 | |
❘ | × 7.50 | Vranov, myslivna | z 310 | |
❘ | × 7.51 | Vranov, hřbitov | z 310 | |
❘ | × 7.54 | Útěchov | z 101 | |
❘ | × 7.54 | Rozcestí | z 101 | |
❘ | × 7.56 | U Buku | z 101 | |
❘ | × 7.57 | U Jezírka | z 101 | |
❘ | × 7.58 | Lesní školka | z 101 | |
❘ | × 7.59 | Malinová | z 101 | |
❘ | 8.01 | Klarisky | x 101 | |
❘ | × 8.01 | Rozárka | z 101 | |
❘ | × 8.02 | Štěpánkova | z 101 | |
❘ | × 8.03 | Panská lícha | z 101 | |
❘ | × 8.04 | U Rozvodny | z 101 | |
❘ | × 8.05 | Kupkova | z 101 | |
❘ | 8.07 | Haškova | 101 | |
❘ | 8.08 | Loosova | x 101 | |
❘ | × 8.09 | Fillova | z 101 | |
❘ | 8.10 | Slavíčkova | x 101 | |
❘ | 8.11 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | ❘ | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | ❘ | Lesná, nádraží | x 101 | |
❘ | 8.14 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | 8.16 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 8.18 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 8.20 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | × 8.22 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 8.22 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 8.24 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 8.25 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | 8.27 | Bzenecká | 101 | |
❘ | příjezd 8.28 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05704. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 15.56 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @