tramvaj 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 12.47 | Bystrc, Ečerova | 101 | |
❘ | × 12.48 | Ondrouškova | x 101 | |
❘ | × 12.49 | Kubíčkova | x 101 | |
❘ | × 12.50 | Přístaviště | x 101 | |
❘ | 12.52 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
❘ | × 12.53 | Kamenolom | z 101 | |
❘ | × 12.54 | Podlesí | z 101 | |
❘ | × 12.55 | Branka | z 101 | |
❘ | 12.56 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
❘ | × 12.58 | Vozovna Komín | x 101 | |
❘ | × 12.59 | Stránského | z 100 | |
❘ | × 13.00 | Bráfova | z 100 | |
❘ | × 13.03 | Pisárky (pod mostem) | x 100 | |
❘ | × 13.04 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 13.05 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | × 13.06 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 13.08 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | × 13.10 | Václavská | x 100 | |
❘ | × 13.11 | Hybešova | x 100 | |
❘ | 13.14 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
❘ | 13.16 | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
❘ | 13.18 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 13.20 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 13.21 | Antonínská | 100 | |
❘ | 13.22 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 13.24 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | × 13.25 | Šumavská | x 100 | |
❘ | × 13.26 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 13.27 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 13.28 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 13.30 | Semilasso (Palackého z centra) | 101 | |
❘ | × 13.31 | Tylova | x 101 | |
❘ | × 13.32 | Hudcova | x 101 | |
❘ | × 13.34 | Kořískova | x 101 | |
❘ | × 13.35 | Filkukova | x 101 | |
❘ | příjezd 13.37 | Řečkovice | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00119. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 02.57 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @