trolejbus 37 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
37 | odjezd 5.30 | Kohoutovice, Jírovcova | x 101 | |
❘ | × 5.30 | Pavlovská | z 101 | |
❘ | × 5.31 | Talichova | z 101 | |
❘ | × 5.32 | Bellova | z 101 | |
❘ | × 5.33 | Voříškova | x 101 | |
❘ | × 5.34 | Stamicova | x 101 | |
❘ | × 5.35 | Glinkova | x 101 | |
❘ | × 5.35 | Borodinova | z 101 | |
❘ | × 5.36 | Libušina třída | z 101 | |
❘ | × 5.37 | Libušino údolí | z 101 | |
❘ | × 5.38 | Antonína Procházky | z 101 | |
❘ | × 5.39 | Anthropos (Pisárecká ▸ do centra) | z 101 | |
❘ | × 5.40 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
❘ | × 5.41 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 5.42 | Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | |
❘ | příjezd 5.45 | Mendlovo náměstí (Veletržní vlevo ▸ Úvoz) | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní trolejbus, 21Tr, obsaditelnost 90 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 03911. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 18.47 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @