tramvaj 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 17.27 | Bystrc, Ečerova | 101 | |
❘ | × 17.28 | Ondrouškova | x 101 | |
❘ | × 17.29 | Kubíčkova | x 101 | |
❘ | × 17.30 | Přístaviště | x 101 | |
❘ | 17.32 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
❘ | × 17.33 | Kamenolom | z 101 | |
❘ | × 17.34 | Podlesí | z 101 | |
❘ | × 17.35 | Branka | z 101 | |
❘ | 17.36 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
❘ | × 17.38 | Vozovna Komín | x 101 | |
❘ | × 17.39 | Stránského | z 100 | |
❘ | × 17.40 | Bráfova | z 100 | |
❘ | × 17.43 | Pisárky (pod mostem) | x 100 | |
❘ | × 17.44 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 17.45 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | × 17.46 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 17.48 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | × 17.50 | Václavská | x 100 | |
❘ | × 17.51 | Hybešova | x 100 | |
❘ | 17.54 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
❘ | 17.56 | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
❘ | 17.58 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 18.00 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 18.01 | Antonínská | 100 | |
❘ | 18.02 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 18.04 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | × 18.05 | Šumavská | x 100 | |
❘ | × 18.06 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 18.07 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 18.08 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 18.10 | Semilasso (Palackého z centra) | 101 | |
❘ | × 18.11 | Tylova | x 101 | |
❘ | × 18.12 | Hudcova | x 101 | |
❘ | × 18.14 | Kořískova | x 101 | |
❘ | × 18.15 | Filkukova | x 101 | |
❘ | příjezd 18.17 | Řečkovice | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00119. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 13.41 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @