autobus 47 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
47 | odjezd 6.00 | Hlavní nádraží / AN Grand (AN Grand, stanoviště 6) | 100 | |
❘ | 6.02 | Vlhká | x 100 | |
❘ | 6.04 | Masná (Masná) | x 100 | |
❘ | 6.06 | Tržní (Hladíkova) | x 100 | |
❘ | 6.07 | Jiránkova | x 100 | |
❘ | 6.08 | Psychiatrická nemocnice | x 100 | |
❘ | × 6.09 | Textilní kombinát | z 100 | |
❘ | 6.10 | Faměrovo náměstí | x 101 | |
❘ | × 6.11 | Hájecká | z 101 | |
❘ | × 6.11 | Vinohradská | z 101 | |
❘ | příjezd 6.13 | Staré Černovice | x 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04701. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 09.54 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @