autobus 67 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
67 | odjezd 5.02 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
❘ | × 5.03 | Vlhká | x 100 | |
❘ | × 5.04 | Masná (Masná) | x 100 | |
❘ | × 5.05 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | × 5.06 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | × 5.08 | Konopná | x 100 | |
❘ | 5.10 | Komárov (Hněvkovského) | 101 | |
❘ | × 5.11 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 5.14 | Electroworld | z 101 | |
❘ | × 5.15 | Ikea | z 101 | |
❘ | příjezd 5.17 | Dolní Heršpice, Avion shopping park | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06701. |
www.jrbrno.cz 26.04.2024 15.44 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @