autobus 73 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
73 | odjezd 14.06 | Areál Slatina | z 101 | |
❘ | × 14.07 | Pod Tuřankou | z 101 | |
❘ | × 14.09 | Černovická terasa I | z 101 | |
❘ | × 14.10 | Černovická terasa II | z 101 | |
❘ | × 14.11 | Za Křížem | z 101 | |
❘ | 14.13 | Hanácká (u kostela) | x 101 | |
❘ | × 14.14 | Chrlická | z 101 | |
❘ | × 14.15 | Tuřany, smyčka (Sokolnická) | z 101 | |
❘ | × 14.17 | Sokolnická | z 101 | |
❘ | × 14.19 | Sokolnice, rozvodna | z 610 | |
❘ | × 14.20 | Sokolnice, Brněnská | z 610 | |
❘ | 14.22 | Sokolnice, obecní úřad | 610 | |
❘ | příjezd 14.24 | Sokolnice, nádraží | 610 | |
Jede v pracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, solo2dLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: ČSAD Ústí nad Orlicí, kurz 61101. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 05.57 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @