noční autobus N95 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
N95 | odjezd 22.38 | Nový Lískovec, Kamenný vrch | x 101 | |
❘ | × 22.39 | Oblá | x 101 | |
❘ | × 22.40 | Koniklecová | x 101 | |
❘ | × 22.41 | Čtvrtě | x 101 | |
❘ | × 22.41 | Raisova | z 101 | |
❘ | × 22.42 | Kluchova | z 101 | |
❘ | × 22.42 | Lesní | z 101 | |
❘ | × 22.44 | Anthropos (Pisárecká ▸ do centra) | z 101 | |
❘ | × 22.45 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
❘ | × 22.46 | Květná | z 100 | |
❘ | × 22.47 | Pavlíkova (Lipová) | z 100 | |
❘ | × 22.48 | Vaňkovo náměstí (Tvrdého) | x 100 | |
❘ | × 22.48 | Žlutý kopec | x 100 | |
❘ | × 22.49 | Tvrdého (Tvrdého) | z 100 | |
❘ | × 22.50 | Úvoz (Údolní, KVOP) | x 100 | |
❘ | × 22.50 | Obilní trh | x 100 | |
❘ | 22.51 | Komenského náměstí | 100 | |
❘ | 22.53 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
❘ | 22.56 – 23.00 | Hlavní nádraží (u viaduktu) | 100 | |
❘ | 23.01 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | × 23.02 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | × 23.02 | Železniční | z 100 | |
❘ | × 23.03 | Konopná | x 100 | |
❘ | 23.05 | Komárov (Hněvkovského) | 101 | |
❘ | × 23.06 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 23.07 | Ráječek | z 101 | |
❘ | × 23.08 | Popelova | z 101 | |
❘ | × 23.09 | Ivanovické náměstí | x 101 | |
❘ | × 23.10 | Glocova | x 101 | |
❘ | × 23.11 | Revoluční | x 101 | |
❘ | × 23.12 | Hanácká (u kostela) | x 101 | |
❘ | × 23.13 | Chrlická | z 101 | |
❘ | × 23.14 | U Viaduktu | z 101 | |
❘ | × 23.15 | Chrlické náměstí | x 101 | |
❘ | × 23.16 | Chrlice, nádraží | x 101 | |
❘ | příjezd 23.17 | Chrlice, smyčka | z 101 | |
Jede v pracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní noční autobus, solo, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06705. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 18.58 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @