autobus 405 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
405 | odjezd 6.59 | Zastávka u Brna, nádraží | 425 | |
❘ | 7.00 | Zastávka u Brna, Dům zdraví | 425 | |
❘ | × 7.02 | Rosice, ADOSA | z 425 | |
❘ | 7.04 | Rosice, Kamínky | 425 | |
❘ | 7.06 | Rosice, Trávníky | 425 | |
❘ | 7.08 | Rosice, Brněnská | 425 | |
❘ | × 7.09 | Rosice, STK | z 425 | |
❘ | ❘ | (průjezd zónou 410) | 410 | |
❘ | příjezd 7.22 | Nemocnice Bohunice | 101 | |
Jede v pracovních dnech Vozidlo: autobus, solo, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: ADOSA, kurz 40506. |
www.jrbrno.cz 18.04.2024 05.28 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @