autobus 406 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
406 | odjezd 5.45 | Ivančice, náměstí | 447 | |
❘ | 5.46 | Ivančice, Oslavanská | 447 | |
❘ | × 5.48 | Ivančice, silo | z 447 | |
❘ | × 5.50 | Oslavany, nádraží | z 447 | |
❘ | 5.52 – 5.53 | Oslavany, aut. st. | 447 | |
❘ | × 5.55 | Oslavany, Permonium | z 447 | |
❘ | 5.56 | Oslavany, Padochov, rozcestí | 436 | |
❘ | 6.02 | Neslovice | 436 | |
❘ | 6.05 | Tetčice, Neslovická | 425 | |
❘ | 6.07 | Tetčice, nádraží | 425 | |
❘ | 6.10 | Rosice, Husova | 425 | |
❘ | × 6.11 | Rosice, STK | z 425 | |
❘ | ❘ | (průjezd zónou 410) | 410 | |
❘ | příjezd 6.24 | Nemocnice Bohunice | 101 | |
Jede v pracovních dnech Vozidlo: autobus, solo, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: BDS-BUS, kurz 40607. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 14.12 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @