autobus 44 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
44 | odjezd 4.39 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | |
❘ | 4.40 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | 4.42 | Husitská (Husitská) | 101 | |
❘ | × 4.43 | Slovanské náměstí (ZŠ) | z 101 | |
❘ | 4.44 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 4.46 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 4.47 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 4.49 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | × 4.50 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 4.51 | Hlavní | z 101 | |
❘ | × 4.52 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 4.53 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | × 4.54 | Optátova (Veslařská) | x 101 | |
❘ | × 4.55 | Jundrov, hřiště | z 101 | |
❘ | × 4.56 | Veslařská | z 101 | |
❘ | × 4.57 | Pod Jurankou | z 101 | |
❘ | × 4.58 | Anthropos (Veslařská) | z 101 | |
❘ | × 5.00 | Pisárky (Bauerova) | x 100 | |
❘ | × 5.01 | Riviéra (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | ❘ | Bauerova (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | × 5.03 | Velodrom (výstaviště brána 4) | z 100 | |
❘ | × 5.04 | Křížkovského | z 100 | |
❘ | 5.06 | Mendlovo náměstí (Veletržní vpravo ▸ Poříčí) | 100 | |
❘ | × 5.07 | Poříčí | x 100 | |
❘ | × 5.09 | Křídlovická (Poříčí) | x 100 | |
❘ | × 5.11 | Opuštěná | z 100 | |
❘ | příjezd 5.13 | ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, kloubLF, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04408. |
www.jrbrno.cz 26.04.2024 10.53 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @