tramvaj 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 7.23 | Řečkovice | 101 | |
❘ | × 7.24 | Filkukova | x 101 | |
❘ | × 7.25 | Kořískova | x 101 | |
❘ | × 7.26 | Hudcova | x 101 | |
❘ | × 7.27 | Tylova | x 101 | |
❘ | 7.28 | Semilasso (Palackého do centra) | 101 | |
❘ | 7.30 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | × 7.31 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | × 7.32 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 7.33 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 7.34 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 7.35 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 7.36 | Antonínská | 100 | |
❘ | 7.38 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 7.40 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 7.43 – 7.45 | Hlavní nádraží (kolej 1) | 100 | |
❘ | 7.46 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | × 7.48 | Hybešova | x 100 | |
❘ | × 7.49 | Václavská | x 100 | |
❘ | 7.51 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | × 7.53 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | × 7.54 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | × 7.55 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 7.57 | Pisárky (pod mostem) | x 100 | |
❘ | × 7.59 | Bráfova | z 100 | |
❘ | × 8.00 | Stránského | z 100 | |
❘ | × 8.02 | Vozovna Komín | x 101 | |
❘ | 8.03 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
❘ | × 8.04 | Branka | z 101 | |
❘ | × 8.05 | Podlesí | z 101 | |
❘ | × 8.06 | Kamenolom | z 101 | |
❘ | 8.08 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
❘ | × 8.09 | Přístaviště | x 101 | |
❘ | × 8.11 | Kubíčkova | x 101 | |
❘ | × 8.12 | Ondrouškova | x 101 | |
❘ | příjezd 8.14 | Bystrc, Ečerova | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00121. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 15.17 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @