tramvaj 4 / 5 / 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
4 | odjezd 22.53 | Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | |
❘ | × 22.53 | Heinrichova | z 100 | |
❘ | × 22.54 | Všetičkova | x 100 | |
❘ | 22.55 | Úvoz (Údolní) | 100 | |
❘ | × 22.56 | Obilní trh | x 100 | |
5 | 22.58 | Komenského náměstí | 100 | |
❘ | 23.00 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | × 23.01 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
1 | 23.03 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | × 23.05 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | × 23.06 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | příjezd 23.07 | Pisárky, Lipová | x 100 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, KT8, obsaditelnost 230 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00414. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 11.53 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @