tramvaj 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 17.37 | Bystrc, Ečerova | 101 | |
❘ | × 17.38 | Ondrouškova | x 101 | |
❘ | × 17.39 | Kubíčkova | x 101 | |
❘ | × 17.40 | Přístaviště | x 101 | |
❘ | 17.42 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
❘ | × 17.43 | Kamenolom | z 101 | |
❘ | × 17.44 | Podlesí | z 101 | |
❘ | × 17.45 | Branka | z 101 | |
❘ | 17.46 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
❘ | × 17.48 | Vozovna Komín | x 101 | |
❘ | × 17.49 | Stránského | z 100 | |
❘ | × 17.50 | Bráfova | z 100 | |
❘ | × 17.53 | Pisárky (pod mostem) | x 100 | |
❘ | × 17.54 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 17.55 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | × 17.56 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 17.58 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | × 18.00 | Václavská | x 100 | |
❘ | × 18.01 | Hybešova | x 100 | |
❘ | 18.04 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
❘ | 18.06 | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
❘ | 18.08 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 18.10 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 18.11 | Antonínská | 100 | |
❘ | 18.12 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 18.14 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | × 18.15 | Šumavská | x 100 | |
❘ | × 18.16 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 18.17 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 18.18 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 18.20 | Semilasso (Palackého z centra) | 101 | |
❘ | × 18.21 | Tylova | x 101 | |
❘ | × 18.22 | Hudcova | x 101 | |
❘ | × 18.24 | Kořískova | x 101 | |
❘ | × 18.25 | Filkukova | x 101 | |
❘ | příjezd 18.27 | Řečkovice | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00121. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 12.36 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @