tramvaj 12 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 7.51 | Komárov | 101 | |
❘ | 7.52 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 7.53 | Železniční | z 100 | |
❘ | 7.54 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | 7.56 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | 7.59 | Hlavní nádraží (kolej 3) | 100 | |
❘ | 8.00 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | 8.01 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
❘ | 8.05 | Česká (Česká) | 100 | |
❘ | 8.06 | Grohova | 100 | |
❘ | 8.08 | Konečného náměstí | 100 | |
❘ | 8.10 | Nerudova | x 100 | |
❘ | 8.12 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 8.13 | Tererova | x 100 | |
❘ | 8.14 | Dobrovského | x 100 | |
❘ | 8.16 | Skácelova | 101 | |
❘ | 8.17 | Červinkova | x 101 | |
❘ | 8.18 | Technické muzeum | x 101 | |
❘ | příjezd 8.20 | Technologický park | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01203. |
www.jrbrno.cz 24.04.2024 13.29 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @