tramvaj 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 8.17 | Řečkovice | 101 | |
❘ | 8.18 | Filkukova | x 101 | |
❘ | 8.19 | Kořískova | x 101 | |
❘ | 8.20 | Hudcova | x 101 | |
❘ | 8.21 | Tylova | x 101 | |
❘ | 8.23 | Semilasso (Palackého do centra) | 101 | |
❘ | 8.25 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 8.26 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 8.27 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 8.28 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 8.29 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 8.30 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 8.31 | Antonínská | 100 | |
❘ | 8.33 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 8.36 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 8.39 | Hlavní nádraží (kolej 1) | 100 | |
❘ | 8.40 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | 8.42 | Hybešova | x 100 | |
❘ | 8.43 | Václavská | x 100 | |
❘ | 8.46 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | 8.48 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | × 8.49 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | 8.50 | Lipová | x 100 | |
❘ | 8.52 | Pisárky (pod mostem) | x 100 | |
❘ | × 8.54 | Bráfova | z 100 | |
❘ | × 8.55 | Stránského | z 100 | |
❘ | 8.57 | Vozovna Komín | x 101 | |
❘ | 8.58 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
❘ | × 8.59 | Branka | z 101 | |
❘ | × 9.00 | Podlesí | z 101 | |
❘ | × 9.01 | Kamenolom | z 101 | |
❘ | 9.03 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
❘ | 9.04 | Přístaviště | x 101 | |
❘ | 9.06 | Kubíčkova | x 101 | |
❘ | 9.07 | Ondrouškova | x 101 | |
❘ | příjezd 9.09 | Bystrc, Ečerova | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00105. |
www.jrbrno.cz 26.04.2024 10.43 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @