autobus 41 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
41 | odjezd 7.16 | Ivanovice, Mácova | z 101 | |
❘ | × 7.17 | Kouty | x 101 | |
❘ | × 7.17 | Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | |
❘ | × 7.18 | Černohorská | z 101 | |
❘ | × 7.19 | Díly | z 101 | |
❘ | × 7.20 | Žilkova | z 101 | |
❘ | 7.21 | Řečkovice (Medlánecká) | 101 | |
❘ | × 7.22 | Olšanského | z 101 | |
❘ | × 7.23 | Medlánky | x 101 | |
❘ | × 7.24 | Medlánky, škola | z 101 | |
❘ | × 7.25 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
❘ | × 7.26 | Tylova | x 101 | |
❘ | 7.27 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | příjezd 7.29 | Královo Pole, nádraží (pod mostem) | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04110. |
www.jrbrno.cz 24.04.2024 13.09 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @