tramvaj 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 22.06 | Bystrc, Ečerova | 101 | |
❘ | × 22.07 | Ondrouškova | x 101 | |
❘ | × 22.08 | Kubíčkova | x 101 | |
❘ | × 22.09 | Přístaviště | x 101 | |
❘ | 22.11 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
❘ | × 22.12 | Kamenolom | z 101 | |
❘ | × 22.13 | Podlesí | z 101 | |
❘ | × 22.14 | Branka | z 101 | |
❘ | 22.15 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
❘ | × 22.17 | Vozovna Komín | x 101 | |
❘ | × 22.18 | Stránského | z 100 | |
❘ | × 22.19 | Bráfova | z 100 | |
❘ | × 22.22 | Pisárky (pod mostem) | x 100 | |
❘ | × 22.23 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 22.24 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | × 22.25 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 22.27 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | × 22.29 | Václavská | x 100 | |
❘ | × 22.30 | Hybešova | x 100 | |
❘ | 22.33 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
❘ | 22.35 – 22.37 | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
❘ | 22.39 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 22.41 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 22.42 | Antonínská | 100 | |
❘ | 22.43 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 22.44 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | × 22.45 | Šumavská | x 100 | |
❘ | × 22.46 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 22.47 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 22.48 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 22.50 | Semilasso (Palackého z centra) | 101 | |
❘ | × 22.51 | Tylova | x 101 | |
❘ | × 22.52 | Hudcova | x 101 | |
❘ | × 22.54 | Kořískova | x 101 | |
❘ | × 22.55 | Filkukova | x 101 | |
❘ | příjezd 22.57 | Řečkovice | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00123. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 03.18 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @