tramvaj 6 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
6 | odjezd 16.37 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | |
❘ | 16.37 | Semilasso (Kosmova do centra) | 101 | |
❘ | 16.40 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | × 16.41 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | × 16.42 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 16.43 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 16.44 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 16.45 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 16.46 | Antonínská | 100 | |
❘ | 16.48 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 16.50 | Česká (Joštova) | 100 | |
❘ | 16.53 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | × 16.54 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
❘ | 16.56 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Česká) | 100 | |
❘ | × 16.58 | Poříčí | x 100 | |
❘ | × 16.59 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
❘ | 17.01 | Celní | 100 | |
❘ | × 17.03 | Krematorium | z 101 | |
❘ | 17.04 | Běloruská | 101 | |
❘ | 17.05 | Švermova | 101 | |
❘ | 17.06 | Osová | 101 | |
❘ | × 17.07 | Karpatská | x 101 | |
❘ | × 17.08 | Dunajská | x 101 | |
❘ | příjezd 17.10 | Starý Lískovec | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, 13T, obsaditelnost 190 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00604. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 08.18 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @