trolejbus 37 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
37 | odjezd 18.50 | Kohoutovice, Jírovcova | x 101 | |
❘ | × 18.50 | Pavlovská | z 101 | |
❘ | × 18.51 | Talichova | z 101 | |
❘ | × 18.52 | Bellova | z 101 | |
❘ | × 18.53 | Voříškova | x 101 | |
❘ | × 18.54 | Stamicova | x 101 | |
❘ | × 18.55 | Glinkova | x 101 | |
❘ | × 18.55 | Borodinova | z 101 | |
❘ | × 18.56 | Libušina třída | z 101 | |
❘ | × 18.57 | Libušino údolí | z 101 | |
❘ | × 18.58 | Antonína Procházky | z 101 | |
❘ | × 18.59 | Anthropos (Pisárecká ▸ do centra) | z 101 | |
❘ | × 19.00 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
❘ | × 19.01 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 19.02 | Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | |
❘ | příjezd 19.05 | Mendlovo náměstí (Veletržní vlevo ▸ Úvoz) | 100 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní trolejbus, 21Tr, obsaditelnost 90 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 03703. |
www.jrbrno.cz 28.04.2024 14.24 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @