tramvaj 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 8.42 | Bystrc, Ečerova | 101 | |
❘ | 8.43 | Ondrouškova | x 101 | |
❘ | 8.44 | Kubíčkova | x 101 | |
❘ | 8.45 | Přístaviště | x 101 | |
❘ | 8.47 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
❘ | × 8.48 | Kamenolom | z 101 | |
❘ | × 8.49 | Podlesí | z 101 | |
❘ | × 8.50 | Branka | z 101 | |
❘ | 8.51 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
❘ | 8.53 | Vozovna Komín | x 101 | |
❘ | × 8.54 | Stránského | z 100 | |
❘ | × 8.55 | Bráfova | z 100 | |
❘ | 8.58 | Pisárky (pod mostem) | x 100 | |
❘ | 8.59 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 9.00 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | 9.01 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 9.04 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | 9.06 | Václavská | x 100 | |
❘ | 9.07 | Hybešova | x 100 | |
❘ | 9.10 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
❘ | 9.12 | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
❘ | 9.14 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 9.16 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 9.18 | Antonínská | 100 | |
❘ | 9.19 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 9.21 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 9.22 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 9.23 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 9.24 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 9.25 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 9.27 | Semilasso (Palackého z centra) | 101 | |
❘ | 9.28 | Tylova | x 101 | |
❘ | 9.29 | Hudcova | x 101 | |
❘ | 9.31 | Kořískova | x 101 | |
❘ | 9.32 | Filkukova | x 101 | |
❘ | příjezd 9.34 | Řečkovice | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00125. |
www.jrbrno.cz 28.04.2024 04.12 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @