trolejbus 39 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
39 | odjezd 16.50 | Komenského náměstí | 100 | |
❘ | 16.51 | Obilní trh | x 100 | |
❘ | 16.52 | Úvoz (Údolní, KVOP) | x 100 | |
❘ | 16.55 | Žlutý kopec | x 100 | |
❘ | 16.56 | Vaňkovo náměstí (Barvičova) | x 100 | |
❘ | × 16.57 | Kampelíkova | z 100 | |
❘ | × 16.58 | Soukopova | z 100 | |
❘ | příjezd 17.00 | Masarykova čtvrť, Barvičova | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní trolejbus, 21Tr, obsaditelnost 90 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 03903. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 00.29 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @