tramvaj 11 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
11 | odjezd 8.38 | Lesná, Čertova rokle | 101 | |
❘ | 8.39 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | 8.40 | Fügnerova | x 100 | |
❘ | 8.41 | Bieblova | x 100 | |
❘ | 8.42 | Lesnická | x 100 | |
❘ | 8.43 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
❘ | × 8.44 | Tomanova | z 100 | |
❘ | 8.45 | Jugoslávská (◂ ▸ Lesná) | 100 | |
❘ | 8.47 | Dětská nemocnice | 100 | |
❘ | 8.48 | Náměstí 28. října | 100 | |
❘ | 8.50 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | 8.52 | Česká (Joštova) | 100 | |
❘ | 8.55 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | 8.56 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
❘ | příjezd 8.59 | Mendlovo náměstí (tram smyčka) | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, Anitra/LF2, obsaditelnost 160 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01105. |
www.jrbrno.cz 23.04.2024 08.33 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @