autobus 67 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
67 | odjezd 9.52 | Dolní Heršpice, Avion shopping park | 101 | |
❘ | × 9.53 | Ikea | z 101 | |
❘ | × 9.54 | Electroworld | z 101 | |
❘ | × 9.58 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 9.59 | Sazenice | z 101 | |
❘ | × 10.00 | Mariánské náměstí (Svatopetrská) | z 101 | |
❘ | × 10.01 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 10.02 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | × 10.03 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | × 10.05 | Masná (Křenová) | x 100 | |
❘ | × 10.06 | Vlhká | x 100 | |
❘ | 10.08 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
❘ | 10.10 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | × 10.10 | Janáčkovo divadlo | z 100 | |
❘ | 10.11 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | × 10.14 | Náměstí 28. října | x 100 | |
❘ | × 10.15 | Schodová | z 100 | |
❘ | × 10.16 | Zimní stadion | x 100 | |
❘ | × 10.18 | Sportovní | z 100 | |
❘ | 10.21 | Nákupní centrum Královo Pole | 100 | |
❘ | × 10.22 | Reissigova | z 100 | |
❘ | × 10.24 | Štefánikova | x 100 | |
❘ | × 10.26 | Charvatská | z 100 | |
❘ | × 10.27 | Slovanské náměstí (Chodská) | z 101 | |
❘ | × 10.28 | Slovanské náměstí (ZŠ) | z 101 | |
❘ | 10.29 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 10.31 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 10.32 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 10.33 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | × 10.34 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 10.35 | Hlavní | z 101 | |
❘ | × 10.35 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 10.36 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | × 10.37 | Optátova | x 101 | |
❘ | × 10.38 | Nálepkova | z 101 | |
❘ | příjezd 10.40 | Jundrov | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06707. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 20.30 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @