autobus 406 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
406 | odjezd 6.15 | Ivančice, náměstí | 447 | |
❘ | 6.16 | Ivančice, Oslavanská | 447 | |
❘ | × 6.18 | Ivančice, silo | z 447 | |
❘ | × 6.20 | Oslavany, nádraží | z 447 | |
❘ | 6.22 – 6.23 | Oslavany, aut. st. | 447 | |
❘ | × 6.25 | Oslavany, Permonium | z 447 | |
❘ | 6.26 | Oslavany, Padochov, rozcestí | 436 | |
❘ | 6.32 | Neslovice | 436 | |
❘ | 6.35 | Tetčice, Neslovická | 425 | |
❘ | 6.37 | Tetčice, nádraží | 425 | |
❘ | 6.40 | Rosice, Husova | 425 | |
❘ | × 6.41 | Rosice, STK | z 425 | |
❘ | ❘ | (průjezd zónou 410) | 410 | |
❘ | příjezd 6.54 | Nemocnice Bohunice | 101 | |
Jede v pracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, solo2dLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: ADOSA, kurz 43207. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 11.54 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @