tramvaj 11 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
11 | odjezd 9.58 | Lesná, Čertova rokle | 101 | |
❘ | 9.59 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | 10.00 | Fügnerova | x 100 | |
❘ | 10.01 | Bieblova | x 100 | |
❘ | 10.02 | Lesnická | x 100 | |
❘ | 10.03 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
❘ | × 10.04 | Tomanova | z 100 | |
❘ | 10.05 | Jugoslávská (◂ ▸ Lesná) | 100 | |
❘ | 10.07 | Dětská nemocnice | 100 | |
❘ | 10.08 | Náměstí 28. října | 100 | |
❘ | 10.10 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | 10.12 | Česká (Joštova) | 100 | |
❘ | 10.15 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | 10.16 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
❘ | příjezd 10.19 | Mendlovo náměstí (tram smyčka) | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, Anitra/LF2, obsaditelnost 160 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01105. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 18.09 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @