autobus 70 / 42 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
70 | odjezd 20.18 | Ořešín | 101 | |
❘ | × 20.18 | Pluháčkova | z 101 | |
❘ | × 20.20 | Ořešínská | z 101 | |
❘ | × 20.21 | Jehnice | x 101 | |
❘ | × 20.22 | Kleštínek | z 101 | |
❘ | × 20.23 | Skrejš | z 101 | |
❘ | × 20.24 | Mokrá Hora | z 101 | |
❘ | × 20.25 | Jandáskova | z 101 | |
❘ | × 20.26 | Kronova | z 101 | |
❘ | × 20.27 | Palackého náměstí | x 101 | |
❘ | × 20.28 | Horácké náměstí | x 101 | |
❘ | × 20.29 | Letovická | z 101 | |
❘ | × 20.30 | Žitná | z 101 | |
42 | 20.32 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | |
❘ | 20.33 – 20.35 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | × 20.36 | Tylova | x 101 | |
❘ | × 20.37 | Hudcova | x 101 | |
❘ | × 20.38 | Kořískova | x 101 | |
❘ | × 20.39 | Žitná | z 101 | |
❘ | × 20.40 | Letovická | z 101 | |
❘ | × 20.41 | Horácké náměstí | x 101 | |
❘ | × 20.42 | Palackého náměstí | x 101 | |
❘ | × 20.43 | Kronova | z 101 | |
❘ | × 20.44 | Královka | z 101 | |
❘ | × 20.45 | Maříkova | z 101 | |
❘ | příjezd 20.46 | Ivanovice, Globus | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04302. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 18.39 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @