autobus 68 / 68 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
68 | odjezd 20.17 | Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | |
❘ | × 20.18 | Kounicovy koleje | z 100 | |
❘ | 20.19 | Tábor (Veveří) | 100 | |
❘ | 20.21 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | × 20.23 | Charvatská | z 100 | |
❘ | × 20.25 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 20.26 | Šumavská | x 100 | |
❘ | × 20.27 | Šelepova | z 100 | |
❘ | 20.28 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 20.31 | Tábor (Veveří) | 100 | |
❘ | × 20.32 | Kounicovy koleje | z 100 | |
❘ | × 20.32 | Tichého | z 100 | |
❘ | 20.34 | Náměstí Míru | 100 | |
❘ | × 20.35 | Lerchova | z 100 | |
❘ | × 20.37 | Vaňkovo náměstí (Lipová) | x 100 | |
❘ | × 20.37 | Pavlíkova (Lipová) | z 100 | |
❘ | × 20.39 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
❘ | × 20.40 | Anthropos (Pisárecká ▸ z centra) | z 101 | |
❘ | × 20.40 | Antonína Procházky | z 101 | |
❘ | × 20.41 | Šárka | z 101 | |
❘ | příjezd 20.43 | Kohoutovice, Myslivna | z 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, midiLF, obsaditelnost 35 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06202. |
www.jrbrno.cz 29.04.2024 20.51 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @