autobus 57 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
57 | odjezd 16.26 | Vranov, smyčka | 310 | |
❘ | × 16.27 | Vranov, křižovatka | z 310 | |
❘ | × 16.30 | Vranov, myslivna | z 310 | |
❘ | × 16.31 | Vranov, hřbitov | z 310 | |
❘ | × 16.34 | Útěchov | z 101 | |
❘ | × 16.34 | Rozcestí | z 101 | |
❘ | × 16.36 | U Buku | z 101 | |
❘ | × 16.37 | U Jezírka | z 101 | |
❘ | × 16.38 | Lesní školka | z 101 | |
❘ | × 16.39 | Malinová | z 101 | |
❘ | 16.41 | Klarisky | x 101 | |
❘ | × 16.41 | Rozárka | z 101 | |
❘ | × 16.42 | Štěpánkova | z 101 | |
❘ | × 16.43 | Panská lícha | z 101 | |
❘ | × 16.44 | U Rozvodny | z 101 | |
❘ | × 16.45 | Kupkova | z 101 | |
❘ | 16.47 | Haškova | 101 | |
❘ | 16.48 | Loosova | x 101 | |
❘ | × 16.49 | Fillova | z 101 | |
❘ | 16.50 | Slavíčkova | x 101 | |
❘ | 16.51 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | ❘ | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | ❘ | Lesná, nádraží | x 101 | |
❘ | 16.54 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | 16.56 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 16.58 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 17.00 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | × 17.02 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 17.02 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 17.04 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 17.05 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | 17.07 | Bzenecká | 101 | |
❘ | příjezd 17.08 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05704. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 19.56 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @