autobus 67 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
67 | odjezd 6.36 | Dolní Heršpice, Avion shopping park | 101 | |
❘ | × 6.37 | Ikea | z 101 | |
❘ | × 6.38 | Electroworld | z 101 | |
❘ | × 6.42 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 6.43 | Sazenice | z 101 | |
❘ | × 6.45 | Mariánské náměstí (Svatopetrská) | z 101 | |
❘ | 6.46 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 6.48 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | × 6.49 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | 6.51 | Masná (Křenová) | x 100 | |
❘ | 6.52 | Vlhká | x 100 | |
❘ | 6.54 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
❘ | 6.56 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | × 6.56 | Janáčkovo divadlo | z 100 | |
❘ | 6.57 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | 7.00 | Náměstí 28. října | x 100 | |
❘ | × 7.01 | Schodová | z 100 | |
❘ | 7.02 | Zimní stadion | x 100 | |
❘ | × 7.04 | Sportovní | z 100 | |
❘ | 7.08 | Nákupní centrum Královo Pole | 100 | |
❘ | × 7.09 | Reissigova | z 100 | |
❘ | 7.11 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 7.12 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 7.14 | Husitská (Husitská) | 101 | |
❘ | × 7.15 | Slovanské náměstí (ZŠ) | z 101 | |
❘ | 7.16 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 7.18 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 7.19 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | 7.21 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | × 7.22 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 7.23 | Hlavní | z 101 | |
❘ | 7.24 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 7.25 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | 7.26 | Optátova | x 101 | |
❘ | × 7.27 | Nálepkova | z 101 | |
❘ | příjezd 7.29 | Jundrov | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06709. |
www.jrbrno.cz 29.04.2024 20.33 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @