autobus 46 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
46 | odjezd 15.48 | Lesná, Haškova | 101 | |
❘ | × 15.49 | Brechtova | z 101 | |
❘ | 15.50 | Blažkova | x 101 | |
❘ | × 15.51 | Arbesova | z 101 | |
❘ | 15.52 | Heleny Malířové | x 101 | |
❘ | 15.53 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | × 15.54 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | × 15.55 | Bieblova | z 100 | |
❘ | 15.57 | Lesnická | x 100 | |
❘ | 15.58 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
❘ | příjezd 15.59 | Černá Pole, Erbenova | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04604. |
www.jrbrno.cz 18.04.2024 11.14 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @