autobus 70 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
70 | odjezd 20.47 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | |
❘ | 20.48 – 20.50 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | × 20.51 | Tylova | x 101 | |
❘ | × 20.52 | Hudcova | x 101 | |
❘ | × 20.53 | Kořískova | x 101 | |
❘ | × 20.54 | Žitná | z 101 | |
❘ | × 20.55 | Letovická | z 101 | |
❘ | × 20.56 | Horácké náměstí | x 101 | |
❘ | × 20.57 | Palackého náměstí | x 101 | |
❘ | × 20.58 | Kronova | z 101 | |
❘ | × 20.59 | Jandáskova | z 101 | |
❘ | × 21.00 | Mokrá Hora | z 101 | |
❘ | × 21.01 | Skrejš | z 101 | |
❘ | × 21.02 | Kleštínek | z 101 | |
❘ | × 21.02 | Jehnice | x 101 | |
❘ | × 21.03 | Ořešínská | z 101 | |
❘ | × 21.04 | Pluháčkova | z 101 | |
❘ | příjezd 21.05 | Ořešín | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04304. |
www.jrbrno.cz 28.04.2024 04.21 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @