autobus 41 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
41 | odjezd 15.15 | Ivanovice, Globus | 101 | |
❘ | × 15.18 – 15.20 | Mácova | z 101 | |
❘ | × 15.21 – 15.23 | Kouty | x 101 | |
❘ | × 15.23 | Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | |
❘ | × 15.24 | Černohorská | z 101 | |
❘ | × 15.25 | Díly | z 101 | |
❘ | × 15.26 | Žilkova | z 101 | |
❘ | 15.27 | Řečkovice (Medlánecká) | 101 | |
❘ | × 15.28 | Olšanského | z 101 | |
❘ | × 15.30 | Medlánky | x 101 | |
❘ | × 15.31 | Medlánky, škola | z 101 | |
❘ | × 15.32 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
❘ | × 15.33 | Tylova | x 101 | |
❘ | 15.35 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | příjezd 15.37 | Královo Pole, nádraží (pod mostem) | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04110. |
www.jrbrno.cz 19.04.2024 05.13 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @