tramvaj 5 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
5 | odjezd 16.44 | Ústřední hřbitov, smyčka | 101 | |
❘ | 16.46 | Ústřední hřbitov (Vídeňská) | 101 | |
❘ | 16.47 | Hluboká | x 100 | |
❘ | 16.49 | Celní | 100 | |
❘ | 16.50 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
❘ | 16.52 | Poříčí | x 100 | |
❘ | 16.54 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Česká) | 100 | |
❘ | 16.56 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
❘ | 16.57 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | 17.01 | Česká (Joštova) | 100 | |
❘ | 17.02 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | 17.03 | Náměstí 28. října | 100 | |
❘ | 17.05 | Dětská nemocnice | 100 | |
❘ | 17.07 | Jugoslávská (◂ ▸ Štefánikova čtvrť) | 100 | |
❘ | 17.08 | Zdráhalova | x 100 | |
❘ | 17.09 | Venhudova | x 100 | |
❘ | příjezd 17.11 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, 13T, obsaditelnost 190 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00502. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 11.54 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @