tramvaj 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 7.25 | Bystrc, Ečerova | 101 | |
❘ | 7.26 | Ondrouškova | x 101 | |
❘ | 7.27 | Kubíčkova | x 101 | |
❘ | 7.28 | Přístaviště | x 101 | |
❘ | 7.30 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
❘ | × 7.31 | Kamenolom | z 101 | |
❘ | × 7.32 | Podlesí | z 101 | |
❘ | × 7.33 | Branka | z 101 | |
❘ | 7.34 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
❘ | 7.36 | Vozovna Komín | x 101 | |
❘ | × 7.37 | Stránského | z 100 | |
❘ | × 7.38 | Bráfova | z 100 | |
❘ | 7.41 | Pisárky (pod mostem) | x 100 | |
❘ | 7.42 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 7.43 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | 7.44 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 7.47 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | 7.49 | Václavská | x 100 | |
❘ | 7.50 | Hybešova | x 100 | |
❘ | 7.53 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
❘ | 7.55 | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
❘ | 7.57 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 7.59 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 8.01 | Antonínská | 100 | |
❘ | 8.02 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 8.04 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 8.05 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 8.06 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 8.07 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 8.08 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 8.10 | Semilasso (Palackého z centra) | 101 | |
❘ | 8.11 | Tylova | x 101 | |
❘ | 8.12 | Hudcova | x 101 | |
❘ | 8.14 | Kořískova | x 101 | |
❘ | 8.15 | Filkukova | x 101 | |
❘ | příjezd 8.17 | Řečkovice | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00109. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 16.40 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @