autobus E76 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
E76 | odjezd 16.00 | Hlavní nádraží / AN Grand (AN Grand, stanoviště 6) | 100 | |
❘ | 16.02 | Vlhká | x 100 | |
❘ | ❘ | Masná (Křenová) | x 100 | |
❘ | 16.06 | Tržní (Olomoucká) | x 100 | |
❘ | 16.10 | Černovičky (▸ Řípská) | x 101 | |
❘ | ❘ | Vlárská (Řipská) | z 101 | |
❘ | ❘ | Brněnky | z 101 | |
❘ | × 16.12 | Řípská | z 101 | |
❘ | × 16.14 | Šmahova | z 101 | |
❘ | × 16.16 | Letiště, logistický areál | z 101 | |
❘ | × 16.17 | Letiště, služební vstup | z 101 | |
❘ | příjezd 16.19 | Letiště Tuřany, terminál | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 07605. |
www.jrbrno.cz 29.04.2024 17.16 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @