autobus 46 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
46 | odjezd 16.21 | Lesná, Haškova | 101 | |
❘ | × 16.22 | Brechtova | z 101 | |
❘ | 16.23 | Blažkova | x 101 | |
❘ | × 16.24 | Arbesova | z 101 | |
❘ | 16.25 | Heleny Malířové | x 101 | |
❘ | 16.26 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | × 16.27 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | × 16.28 | Bieblova | z 100 | |
❘ | 16.30 | Lesnická | x 100 | |
❘ | 16.31 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
❘ | příjezd 16.32 | Černá Pole, Erbenova | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04604. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 22.46 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @