autobus 43 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
43 | odjezd 14.19 | Královo Pole, nádraží (pod mostem) | 101 | |
❘ | × 14.21 | Mojmírovo náměstí | z 101 | |
❘ | × 14.23 | Högrova | z 101 | |
❘ | × 14.24 | Moskalykova | z 101 | |
❘ | × 14.25 | Sadová | z 101 | |
❘ | × 14.26 | Hamerláky | z 101 | |
❘ | × 14.27 | Myslivecký stadion | z 101 | |
❘ | × 14.28 | Útěchovská | z 101 | |
❘ | × 14.29 | Dohnalova | z 101 | |
❘ | × 14.29 | Na Kovárně | z 101 | |
❘ | × 14.31 | Rozárka | z 101 | |
❘ | příjezd 14.32 | Soběšice, Klarisky (smyčka) | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04304. |
www.jrbrno.cz 28.04.2024 04.23 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @