autobus 77 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
77 | odjezd 20.45 | Areál Slatina | z 101 | |
❘ | × 20.45 | Černovická terasa II | z 101 | |
❘ | × 20.46 | Černovická terasa I | z 101 | |
❘ | × 20.48 | Ericha Roučky | z 101 | |
❘ | × 20.49 | Vlastimila Pecha | z 101 | |
❘ | × 20.50 | Těžební | z 101 | |
❘ | × 20.51 | Olomoucká, u školy | z 101 | |
❘ | × 20.52 | Spáčilova | x 100 | |
❘ | × 20.54 | Tržní (Hladíkova) | x 100 | |
❘ | × 20.54 | Hladíkova (Zvonařka, hlavní) | z 100 | |
❘ | × 20.56 | Autobusové nádraží (Zvonařka) | z 100 | |
❘ | příjezd 20.58 | Úzká (u Tesca) | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 07705. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 08.58 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @