tramvaj 5 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
5 | odjezd 5.18 | Pisárky, Lipová | x 100 | |
❘ | × 5.19 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | × 5.20 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 5.22 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Česká) | 100 | |
❘ | × 5.24 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
❘ | 5.25 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | 5.29 | Česká (Joštova) | 100 | |
❘ | 5.30 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | 5.31 | Náměstí 28. října | 100 | |
❘ | 5.32 | Dětská nemocnice | 100 | |
❘ | 5.34 | Jugoslávská (◂ ▸ Štefánikova čtvrť) | 100 | |
❘ | × 5.35 | Zdráhalova | x 100 | |
❘ | × 5.36 | Venhudova | x 100 | |
❘ | příjezd 5.38 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00503. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 02.11 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @