trolejbus 37 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
37 | odjezd 16.09 | Mendlovo náměstí (▸ Hlinky, vlevo) | 100 | |
❘ | × 16.10 | Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | |
❘ | × 16.11 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 16.12 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
❘ | × 16.13 | Anthropos (Pisárecká ▸ z centra) | z 101 | |
❘ | × 16.14 | Antonína Procházky | z 101 | |
❘ | × 16.15 | Libušino údolí | z 101 | |
❘ | × 16.16 | Libušina třída | z 101 | |
❘ | × 16.17 | Borodinova | z 101 | |
❘ | × 16.18 | Glinkova | x 101 | |
❘ | × 16.19 | Stamicova | x 101 | |
❘ | × 16.21 | Voříškova | x 101 | |
❘ | × 16.22 | Bellova | z 101 | |
❘ | × 16.22 | Talichova | z 101 | |
❘ | × 16.23 | Pavlovská | z 101 | |
❘ | × 16.24 | Jírovcova | x 101 | |
❘ | × 16.26 | Kamenný vrch | x 101 | |
❘ | × 16.27 | Oblá | x 101 | |
❘ | × 16.28 | Koniklecová | x 101 | |
❘ | × 16.30 | Čtvrtě | x 101 | |
❘ | × 16.31 | Univerzitní kampus | x 101 | |
❘ | příjezd 16.32 | Nemocnice Bohunice (smyčka) | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní trolejbus, 21Tr, obsaditelnost 90 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 03711. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 08.59 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @