autobus 46 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
46 | odjezd 17.21 | Černá Pole, Erbenova | 100 | |
❘ | 17.22 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
❘ | 17.23 | Lesnická | x 100 | |
❘ | × 17.24 | Bieblova | z 100 | |
❘ | × 17.25 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | 17.27 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 17.28 | Heleny Malířové | x 101 | |
❘ | × 17.29 | Arbesova | z 101 | |
❘ | 17.30 | Blažkova | x 101 | |
❘ | × 17.31 | Brechtova | z 101 | |
❘ | příjezd 17.32 | Lesná, Haškova | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04604. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 09.17 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @