autobus 68 / 68 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
68 | odjezd 16.12 | Kohoutovice, Myslivna | z 101 | |
❘ | × 16.13 | Šárka | z 101 | |
❘ | × 16.15 | Antonína Procházky | z 101 | |
❘ | × 16.16 | Anthropos (Pisárecká ▸ do centra) | z 101 | |
❘ | 16.17 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
❘ | × 16.18 | Květná | z 100 | |
❘ | × 16.19 | Pavlíkova (Lipová) | z 100 | |
❘ | 16.20 | Vaňkovo náměstí (Lerchova) | x 100 | |
❘ | × 16.21 | Lerchova | z 100 | |
❘ | 16.24 | Náměstí Míru | 100 | |
❘ | × 16.25 | Kounicovy koleje | z 100 | |
❘ | 16.27 | Tábor (Veveří) | 100 | |
❘ | 16.30 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | × 16.32 | Charvatská | z 100 | |
❘ | 16.34 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 16.35 – 16.36 | Šumavská | x 100 | |
❘ | × 16.37 | Šelepova | z 100 | |
❘ | 16.39 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 16.42 | Tábor (Veveří) | 100 | |
❘ | × 16.43 | Kounicovy koleje | z 100 | |
❘ | × 16.44 | Tichého | z 100 | |
❘ | 16.46 | Náměstí Míru | 100 | |
❘ | × 16.47 | Lerchova | z 100 | |
❘ | 16.49 | Vaňkovo náměstí (Lipová) | x 100 | |
❘ | × 16.49 | Pavlíkova (Lipová) | z 100 | |
❘ | příjezd 16.52 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06808. |
www.jrbrno.cz 29.04.2024 20.55 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @